Büyük Zuhal İndirimi Hk.

Selamlar herkese.

Umarım sağlığınız, sıhhatiniz ve huzurunuz yerindedir. Önümüzdeki ayın bu zamanlarında, taksitle Boss Katana mk2 100w almayı planlıyorum. Büyük Zuhal indirimi hangi zaman dilimlerinde yapılıp, ne kadar sürüyor bilen birileri var mı acaba?

Son düzenleme:
Selamlar herkese.

Umarım sağlığınız, sıhhatiniz ve huzurunuz yerindedir. Önümüzdeki ayın bu zamanlarında, taksitle Boss Katana mk2 100w almayı planlıyorum. Büyük Zuhal indirimi hangi zaman dilimlerinde yapılıp, ne kadar sürüyor bilen birileri var mı acaba?

Yılsonu indirimi + teşhir/kozmetik indirimi bir araya gelince daha geçen hafta 2.950 TL'ye kapattım bir tane. Çok acayip bir alet.

Ocak'a sarkacağını sanmıyorum. iyi bile sürdürdüler. Katana'lara yapılan indirim Büyük indirimden bile en az 1 ay önce başladı. Normalde Kasım sonunda bitecek deniyordu ama Büyük indirim başladı ve devam etti. Ben 29 Ekimde Katana50 mk2 almıştım. 20 Ekimden sonra stoğa girmişti ve 2 haftada tükendi. Sonra bir parti daha geldi o da tükenmiş. Çalışanı değilim ama böyle bazı ürünleri arada takip ediyorum bugün olsaydı alabilir miydim diye. 😃 Çünkü ben Marshall DSL5CR de düşünüyordum ama lanet olası ek gümrük vergisi yüzünden alamadım. 😡 belki 100watt, Katana50 kadar çabuk gitmiyordur, bilmiyorum ama yine de elinizi çabuk tutun. Web stoğunda yoksa arayın ya da "Biz sizi arayalım"kısmından not bırakın ararlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ocak'a sarkacağını sanmıyorum. iyi bile sürdürdüler. Katana'lara yapılan indirim Büyük indirimden bile en az 1 ay önce başladı. Normalde Kasım sonunda bitecek deniyordu ama Büyük indirim başladı ve devam etti. Ben 29 Ekimde Katana50 mk2 almıştım. 20 Ekimden sonra stoğa girmişti ve 2 haftada tükendi. Sonra bir parti daha geldi o da tükenmiş. Çalışanı değilim ama böyle bazı ürünleri arada takip ediyorum bugün olsaydı alabilir miydim diye. 😃 Çünkü ben Marshall DSL5CR de düşünüyordum ama lanet olası ek gümrük vergisi yüzünden alamadım. 😡 belki 100watt o kadar çabuk gitmiyordur, bilmiyorum ama yine de elinizi çabuk tutun.
Abi bu gidişle 50watt sırasına ben de gireceğim sanırım. 😔

Katana MK2 alacaksanız 100w alın derim, 50W olanının Bass tepkisi çok zayıf ve biraz tiz tınlayan bir amfi bence. İkisini de denedim, alsam 100W alırdım.

Selamlar herkese.

Ben katana100 ün headini kullanıyorum. Taşınabilir olması benim için büyük avantaj sağlıyor ev içinde dahili hoparlörüyle pratik yapıyorum, dışarıda çalacağım zamanda harici kabine bağlıyorum, kombo 100e tercih etmiştim headi, yabancı forumlarda çoğunluk head tercih etmiş tabi onlarda harici kabinde ucuz olunca dert olmuyor kimseye. Head olanını da bi düşün derim.

Ben katana100 ün headini kullanıyorum. Taşınabilir olması benim için büyük avantaj sağlıyor ev içinde dahili hoparlörüyle pratik yapıyorum, dışarıda çalacağım zamanda harici kabine bağlıyorum, kombo 100e tercih etmiştim headi, yabancı forumlarda çoğunluk head tercih etmiş tabi onlarda harici kabinde ucuz olunca dert olmuyor kimseye. Head olanını da bi düşün derim.
Biraz araştırayım abim.👍 Çok teşekkürler yanıt için.

Katana MK2 alacaksanız 100w alın derim, 50W olanının Bass tepkisi çok zayıf ve biraz tiz tınlayan bir amfi bence. İkisini de denedim, alsam 100W alırdım.
Hoparlör ve magnet farkı. Tone Central içinden EQ ayarları ile kolayca tatminkar bir iyileştirme yapılıyor. 100 tabi daha hacimli bir ton ama fiyat farkı da o oranda büyük.
FX Loop bence asıl büyük fark iki amfi arasında. Lazım mı değil mi kararı o belirler.

Hoparlör ve magnet farkı. Tone Central içinden EQ ayarları ile kolayca tatminkar bir iyileştirme yapılıyor. 100 tabi daha hacimli bir ton ama fiyat farkı da o oranda büyük.
FX Loop bence asıl büyük fark iki amfi arasında. Lazım mı değil mi kararı o belirler.
Başlığınızı defalarca okudum abim.😊 FX Loop'u yakın zamanda kullanacağımı pek düşünmüyorum ama ilerde ihtiyaç dahilinde olursa tekrar amfi değiştirmek yerine baştan 100watt almak daha mantıklı.

Geri