Kosmoz Gitarlar Hakkında

Herkese selam.Zuhal müzik kanalında tanıtımını izleyince bende iyi bir izlenim bırakan bu gitar hakkında fikri olanlar var mıdır ? Fiyatları ortalama olarak sx ve squier bulletler civarında. Deneme fırsatım olmadığından aksamlar hakkında yorum yapamayacağım ama tanıtım videosunda gerçekten kaliteli duruyorlardı. Belki strat hevesimizi bastırmak belki de modifiye yapmak açısından iyi bir alternatif midir ?

Tam bir kanıya varmak için denemek lazım ama videodan edindiğim izlenim pek iç açıcı değil. Gitar hakkında internette en ufak bi bilgi yok. Bunlar sanırım sb dreams kafasındaki katalog gitarından. Zuhal bunu 500 e satıyosa zuhale maliyeti max. 50 dolar falandır :)

Bu fiyata ikinci elde schecterın california vs1 model stratları var, çok güzel gitarlar. Üzerine 100 200 koyarım diyen ltd st213 modelleri var. İkiside bu tip katalogdan seçilip kafasına marka bastırılmış gitarlardan 100 kat daha iyidir.

* Zuhal bunu 500 e satıyosa zuhale maliyeti max. 50 dolar falandır :)

* katalogdan seçilip kafasına marka bastırılmış gitarlardan 100 kat daha iyidir.

ikisi de çok doğru tespitler, siz de mi sektörde bulundunuz yoksa? :)

ilki için fikrim: 50 dolar bile değildir..
ikinci konuda ise sektörde çok anlatılan "Blazer" gitarlarının hikayesi vardır :D

Zuhal'de Barcelona, Dore'de Toledo adıyla satılan gitarlar Çin'deki aynı fabrikadan çıkan, isteyen tüm firmalara istenilen marka ismiyle yaptırılan gitarlardır. Fabrika sadece model kodlarına (LC ile başlayan) elleştirmiyor, o da sanırım katalogtan siparişler karışmasın diye :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisi de çok doğru tespitler, siz de mi sektörde bulundunuz yoksa? :)

ilki için fikrim: 50 dolar bile değildir..
ikinci konuda ise sektörde çok anlatılan "Blazer" gitarlarının hikayesi vardır :D

Zuhal'de Barcelona, Dore'de Toledo adıyla satılan gitarlar Çin'deki aynı fabrikadan çıkan, isteyen tüm firmalara istenilen marka ismiyle yaptırılan gitarlardır. Fabrika sadece model kodlarına (LC ile başlayan) elleştirmiyor, o da sanırım katalogtan siparişler karışmasın diye :D
Bu durum thomann yapımı harley bentonlar için de geçerli midir ?

Allah aşkına bı kişide çıkıp iş gitarda değil kişide biter desin ayrıca hicde kötü bir enstrüman değil denedim zuhalde.elimdeki fenderde çaldığım farklı bir yetenek katmiyor bana yapılan tek şey müziğe hevesli insanların hevesini kirmak

Geri