Hurdalık

Çıkma vintage tip pirinç saddleı olan var mı telecaster. Bir de telecaster için volume potansına ihtiyacım var 250k galiba olan yazarsa çok iyi olur. Teşekkürler.

Aynalı pickguard isteyen özelden mesaj atsın ilk gelen alir kargo ile alici odemeli gönderirim pickguardlı gitarım olmadığı için kullanmıyorum aylardır duruyor birinin işine yarar diye düşündüm. Karton arasina zarf ile PTT veya Yurtiçi Diyarbakır'dan kargolarım. HSH şeklinde ibanezlere uygundur.

Dosyalar

• 20190204_194035.jpg
    20190204_194035.jpg
    196.4 KB · Gösterim: 489
Son düzenleme:
İki tane adaptör var
Sinclair xz power supply
Made in uk sanırım komple çalışmıyor. İçini. Çektim. Anlayana nimet galiba 1.4a 9v gücünde, 😂
Diğeri de linearity 9v 2.5a zebellah gibi bişey ama ne hikmetse bendeki pedallar da yarım saniyede bi dıt dıt dıt dıt diye ses yapıyor.
Bir adet te dandik mikrofon hala hayrına verilecek ama bekliyor 🤯
IMG_20190204_221635.jpg

IMG_20190204_221612.jpg

IMG_20190204_221601.jpg

İki tane adaptör var
Sinclair xz power supply
Made in uk sanırım komple çalışmıyor. İçini. Çektim. Anlayana nimet galiba 1.4a 9v gücünde, 😂
Diğeri de linearity 9v 2.5a zebellah gibi bişey ama ne hikmetse bendeki pedallar da yarım saniyede bi dıt dıt dıt dıt diye ses yapıyor.
Bir adet te dandik mikrofon hala hayrına verilecek ama bekliyor 🤯124928 eklentisini görüntüle
124929 eklentisini görüntüle
124930 eklentisini görüntüle
Mikrofona talibim

Aynalı pickguard isteyen özelden mesaj atsın ilk gelen alir kargo ile alici odemeli gönderirim pickguardlı gitarım olmadığı için kullanmıyorum aylardır duruyor birinin işine yarar diye düşündüm. Karton arasina zarf ile PTT veya Yurtiçi Diyarbakır'dan kargolarım. HSH şeklinde ibanezlere uygundur.
Pick guard @bikafa nickli Berkant kardeşimize yola çıktı ilgilenen herkese teşekkürler. Hoparlörler halen duruyor

İki tane adaptör var
Sinclair xz power supply
Bir adet te dandik mikrofon hala hayrına verilecek ama bekliyor 🤯124928 eklentisini görüntüle
124929 eklentisini görüntüle
124930 eklentisini görüntüle
Özelden mesaj yazdım.Dönüş yaparsanız memnun olurum.Saygılar.

Elimde bir "Blues" Kitabı mevcut. "Hurdalık" başlığı altında paylaşmak çok saçma evet ama bilemiyorum, belki de kitap okumayı severek hâlen koleksiyon yapan vardır mutlaka...Diyarbakır'dan PTT ile göndere bilirim eminim ki blues tarihi hakkında birşeyler merak edenler çıkacaktır. Çok güzel ve bir o kadar tatlı ufak bir kitap. 😊

Dosyalar

• 20190205_203915.jpg
    20190205_203915.jpg
    254.8 KB · Gösterim: 432
Elimde bir "Blues" Kitabı mevcut. "Hurdalık" başlığı altında paylaşmak çok saçma evet ama bilemiyorum, belki de kitap okumayı severek hâlen koleksiyon yapan vardır mutlaka...Diyarbakır'dan PTT ile göndere bilirim eminim ki blues tarihi hakkında birşeyler merak edenler çıkacaktır. Çok güzel ve bir o kadar tatlı ufak bir kitap. 😊

selamlar, hala elinizdeyse ben alabilirim

Elinde kırık-dökük, atılık, kullanılmayan vs. tamir edilebilinecek pedalları olan varsa talibim. Öğrenciyiz malum ekipman da bir gitar bir amfiden ibaret. Tamir, tadilat vs. çok keyifli oluyor ilgimi çekiyor, böyle şeyleri yapmayı beceremediğim zaman gitarla ilgiliyse yapmış kadar keyif alıyorum.
(Kitap takası yapabiliriz ☺ )

Blues kitabı @street22 nickli Enis kardeşimize gönderilmiştir. İlgilenen herkese teşekkürler.

Hurdalığa koyduğum bir Ürüne talip olan bi arkadaş aradan bir Kaç ay sonra ürünü satılığa çıkartmış. E be kardeşim. Madem işine yaramayacaktı niye aldın? Hadi aldın baktn beğenmedin. Neden geri Hurdalığa koymuyorsunda satıyorsun.......
Screenshot_20190406_084918.jpg

Geri