Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Gitar kadrosunda degisiklik oldu gecen yildan bu yana. Epi SG'leri satip RR3 aldim, sonra da DK2M denk geldi ucuza, onu da ekledim kadroya. Bu da son durum :twisted:

dk2msq8.jpg

c1classicdk2mrr3wr5.jpg

samedii demiş ki:
gitarlar çok iyi de. çalmadan önce hangisini çalsam acaba diye düşünmüyormusun. karar vermek zor olsa gerek :D

DK2M geldiginden beri RR3'u calmayi bayaa azaltim. Sadece vaktim coksa ve ayakta calacaksam RR3'u seciyorum. Genelde zamanim DK2M ve Classic arasinda bolunuyor. Tabi zaman bulabilirsem. Ocakta buyuk bir sinavim var, kizim uyuduktan sonra ders calisiyorum bu sira surekli, yatmadan once de 30-40 dk falan pratik yapiyorum uykulu uykulu.
RR3'e tremol-no taktim, DK2M'e de takicam ama zamansizliktan DK2M'de hala ilk geldigi teller var. Boyle giderse ocak sonuna kadar ayni tellerle tremol-no'suz idare edicek :roll:

Birde kırmızı seviyor sanki arkadaş.
Kirmizi olsun, 3 kurus fazla olsun :D Saka bir yana, kirmizi bircok gitarda guzel duruyor.

Volume-Ton düğmelerini altından siyaha çevirdim, pickguardımı da taktım.. Fotoğraf makinam kırıldığı için cep telefonumla çekebildim ama genede paylaşmak istedim..

85' Gibson LesPaul Custom (custom custom(b)alnico2(n))
lp-custom-85.jpg

kv2.jpg

Custom JACKSON KV2 ( Son olarak 3x9 voltluk aktif EMG ZakkWylde manyetiklerle değişmiş halidir.)

amps.jpg

2X 15WATT MARSHALL CDR (stereo bağlantı için), ZOOM G9.2tt ve BOSS MICRO BR

Geri