Metro

Geçen bir arkadaşımla Metro hakkında konuşuyordum.Gerçekten Metro iyi bir grup.Mevsim Sonbahar'ın klibi az biraz aklımda kalmıştı.Şöyle Yüxexes'te yayınlansa hiç fena olmaz (bu bir istekmiydi acaba ;) )

eleman değişikliği oldu grupta....
onur kopuz u (ki kendileri kuzenim olur :D ) aldılar gitarist olarak.Albüm mart ayında çıkacak,ilk klipleri hazırda ve sanırım manga nın son klibine benzeyecek...ve ne yazıkki teoman elini çekmemiş..sormak istediğiniz bişey olursa iletirim kuzene :p

manganın klibine neden benziyo ? burasını pek anlamadım :D

bi de yeni vokal , Semra'yı aratır mı acaba..çünkü o ses çok farklıydı..burak ve değer umarım hala gruptadır..geçen albümdeki sözlerin 9 tanesini burak yazmıştı yanılmıyosam.eğer burak da gittiyse çok farklı bi metro dinleriz heralde..vokal yok burak yok :D

Herşeye rağmen yeniden metro albümü dinlemek güzel olucak..

pam; sadece "siyah kadın" mı?? Mevsim Sonbahar ve Git.. bu 3 ü benim Bermuda Şeytan Üçgenim.. tabi bi de süper eğlenceli Avucumda Gökyüzü ve süper depresif ötesi "Mavi" var.. Ayrıca gwahir in kuzeni çıkmazı iyi oldu :) hemen sorularıma başliyim :)

1- albümün tarzı yine ilk albüm gibi daha soft mu school rock tadında mı yoksa biraz daha "herkes"in sertleştiği bir diönemde onlar da mı "sert" leştiler?
2- değer ve burak hala grupta mı?
3- solist bir bayan mı yoksa erkek mi?

cidden bu 3 soruyu çok merak ediyorum.. umarım bi yanıt alırım :) tam 5 yıl sonra metro'ya ait "yeni" bir şarkı dinlemek için sabırsızlanıyorum..

yeni solist de bayan diye duymuştum..burak umarım gruptadır..teoman varsa işin içinde ilk albüm sertliğinde olur..öyle bile olsa şarkı sözleri önemli benim için bu da burak beye bağlı gibi :D vokalin değişmesine üzüldüm ama..

arkadaşlar bol keseden sallamayın ya album bahara kadar cıkar die ümit ediyoruz sözler ve besteler burak terek e ait ayrıca burakın gruptan ayrılması söz konusu deil deger ve semra grupta yok yeni bi katılan müzisyen arkadaşlarla yakında cıkıcaklarmış valla ben öle duydum

ayrıcada gelicek klibin mangayla tangayla alakası yok klibin cekildiide yok daha ama metro süper geliyo haberiniz olsun:)

Bir zamanlar ilgimi çeken ve süper hatunu olan gruptur 8)
Biraz dildeki pelteklik , ayrı bir zevk verirdi şarkıya ama onlarda rock müziğin kaderinde oldugu için pek tutulamadılar.. tutulamayıncada rock müziği biraz daha değişik bir şekilde seslendirip piyasaya çıkarlar.. ama umarım sert bir müzik çıkar..

arkadaş baya kızmış anlaşılan ama haklılar bir bakıma arkadaşlar emrak etmeyin sağlam bi yerden duydum gercekten cok farklı ve iyi bir sekilde geliyolarmış

yanlız cnm aradasım bence metro kolay kolay bitmez:) cunku o güzel bestelerin devamı olacagını düşnüyorum ki olacakta bende cok merakla bekliyorum metroyu umarım en yakın zamanda aramızda görürüz: ;)

Geri