Pedallarınızı nasıl saklıyorsunuz?

Başlarda bu soru pek önemli değilken sayı arttıkça daha bir önem kazanıyor. Sayısına bağlı olarak çekmece yada raf mantıklı gözüküyor. Onun haricinde duvara raf yapıp sergilemek de güzel olur ama depremde düşme ihtimali var. Ona önlem almak lazım onun için ve belli bir sayıdan sonra duvar da yetmeyebilir :D Bavul tarzı şeylerde mantıklı ama pedalları üst üste koymakta çok içime sinmiyor. Özellikle lambalı olanların zarar görme riski daha fazla. Siz nasıl saklıyorsunuz?

Pedallar 440786447_2631024800391384_6284368666391336004_n.jpg

Başlarda bu soru pek önemli değilken sayı arttıkça daha bir önem kazanıyor. Sayısına bağlı olarak çekmece yada raf mantıklı gözüküyor. Onun haricinde duvara raf yapıp sergilemek de güzel olur ama depremde düşme ihtimali var. Ona önlem almak lazım onun için ve belli bir sayıdan sonra duvar da yetmeyebilir :D Bavul tarzı şeylerde mantıklı ama pedalları üst üste koymakta çok içime sinmiyor. Özellikle lambalı olanların zarar görme riski daha fazla. Siz nasıl saklıyorsunuz?

Onca pedal deneyimlemişsin madem merak ettim favorilerin hangisi? :)

Bu amaçla raf sistemine sahip bir taşıma çantası tasarlanabilir gibi geliyor, gerçi hocam sizin durumunuzda bu çantalardan bir kaç tane lazım olacak 😅 En mantıklısı bu raflı sistemi alüminyum bavulun içine uyacak şekilde yapmak, en kompakt versiyon bu olur gibi.

Oba yıllardan beri biriktiriyor hey maşallah. Burada yazan herkes sizden kahve içmek için adres bekliyor açık adres ama. :)

Valla bunlar için özel komple boydan dolap yaptırırdım. Ben tüm pedallarımı Headrush Prime içinde saklıyorum. :p

Pedalını göster ey Türkrockçı başlığında olması gereken bir post. Valla 10 pedalım var, pedalboard üzerinde duruyor. Bu kadar çok olsaydı ne yapardım bilemedim... Sanırım şöyle metal, endüstriyel görünümlü içi de led döşeli bi dolap olsa şık olurdu

5 tane pedal kullanıyorum 1 tane de power supply pedal board üstünde duruyor, zaten hardcase çanta şeklinde, bir durum olduğunda kapağını kapatıyorum.
Kullanmadığım bir tane de rat klonu distortion var o da plastik kutu içinde uyuyor :)

165619 eklentisini görüntüle
Kullanmadıklarınızı forumdakilere ödünç vererek saklayabilirsiniz hocam :) Bir protein alırım, çok güzel drive pedalı gerçekten :)

Onca pedal deneyimlemişsin madem merak ettim favorilerin hangisi? :)

Aldığım her pedalı seviyorum ben :) Hepsi her zaman kullanılacak diye birşey de yok. Bazısı kullanımı dar ama yeri geldiğinde nokta atışı süper olabiliyor.

Oba yıllardan beri biriktiriyor hey maşallah. Burada yazan herkes sizden kahve içmek için adres bekliyor açık adres ama. :)

Valla bunlar için özel komple boydan dolap yaptırırdım. Ben tüm pedallarımı Headrush Prime içinde saklıyorum. :p

Eskişehirde olanlar Fotodizayn stüdyoma uğrayabilirler :)

Kullanmadıklarınızı forumdakilere ödünç vererek saklayabilirsiniz hocam :) Bir protein alırım, çok güzel drive pedalı gerçekten :)

Bol proteinli sütlü kahve ikram edebilirim 😂

Geri