Hasan Cihat Örter youtube

Gitar dünyasının Rasim Ozan Kütahyalı'sıdır.
Şimdi çok bomba bir konuya el attın.
Forumda Anti Hasan Cihan Örter fanları çoktur.
Çok vahim iddalar vardı.
Özel videoları yayınlarsalar konu kapanır :)
Ne geyikleri döndü daha önce...
Youtube HCÖ Fan Club ziyaret edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Yüksek lisans, doktora... Bak sen...
Her iki derece de ünvan kullanma hakkını verir. Siz hiç gördünüz mü adının sonuna PhD yazdığını ?
İsminin önüne "Dr" gelecek, ama alçakgönüllükten kullanmayacak öyle mi? 🤣 🤣 🤣
Benim bildiğim, Berklee'nin uzaktan öğretim (caz aranjesi) kursunu bitirmiş.
Adam çok yetenekli, ama master ve doktora derecesi olduğuna kesinlikle inanmıyorum.
Not: O doktoranın ne olduğu anlaşıldı şimdi 🤣

Son düzenleme:
Vakti zamanında sanıyorum trt de program yapardı. Bölümlerden birinde (hafızam beni yamultmuyorsa) Azeri bir müzisyen konuğu ile doğaçlama yaptıkları esnada müthiş yetenek HCÖ piyano ile konuğunu bastırmaya çalıştığını bunun üzerinede konuğun sesi arttırdığını kimsenin kimseye güvenmediği bir ortam olduğunu görmüştüm. YouTube da kısa bir araştırmayla muhtemelen hemen bulursunuz. Halen daha zaman zaman önüme gelir geldikçe izlerim izledikçede gülerim. Çok komik birisi sanırım komedi ve müziği birleştiren tek insan 😂

Eskiden televizyonda gitar programları çıkardı çocukken hatırlıyorum , sıkıntı şu ; adamın ciddi psikolojik rahatsızlığı var millette internette üstüne gidip alay edince saçma sapan şeyler yapıyor tepki olarak, bazen yaptıkları komik gelse de acıyorum adama keşke bulaşmasa şu medya işine kendi halinde yaşasa , yine malzeme verecek millete alay edip küfür edecekler, yaşını başını almışsın inzivaya çekil torun sev müzik atölyesi filan aç ders ver ne işin var YouTube de filan.

Eskiden televizyonda gitar programları çıkardı çocukken hatırlıyorum , sıkıntı şu ; adamın ciddi psikolojik rahatsızlığı var millette internette üstüne gidip alay edince saçma sapan şeyler yapıyor tepki olarak, bazen yaptıkları komik gelse de acıyorum adama keşke bulaşmasa şu medya işine kendi halinde yaşasa , yine malzeme verecek millete alay edip küfür edecekler, yaşını başını almışsın inzivaya çekil torun sev müzik atölyesi filan aç ders ver ne işin var YouTube de filan.

Erkin Koray'da nasıl bir peygamber sabrı varmış... Yerinde olsam gitarı kafasına geçirirdim.

Geri