Enya NOVA ve Diğer "Modern" Klasik Gitarlar

Herkese merhabalar. Bir süredir akustik/klasik gitar bakıyorum kendime. Bakarken ise "modern" diye tanıtılan modellere öncelik veriyorum. İlgilendiğim gitarların linkini aşağı koyacağım. Modelleri daha önce denemiş olan yorum yaparsa çok memnun olurum.

Öncelikle asıl ilgilendiğim tarz 7 ve 8 telli elektro gitarlar ve Djent/modern metal dinliyorum. O yüzden alacağım akustik gitarın beni mükemmel derecede memnun etmesine kesinlikle gerek yok. Açıkçası bu yüzdende fazla bütçe ayırmak istemiyorum. Kısacası ses versin yeter diyebiliriz. 😀 Tabiki almışken elektronik olmasını istiyorum. Zuhal Müzik'te bulunan Enya marka gitarlar ilgimi çekti. Ağaç yerine karbon fiber olması benim için önemli bir unsur değil. Hem fiyatından dolayı hemde gözüme hoş geldiği için değerlendirebilirim dedim. Ama gördüğüm kadarıyla kasası çok küçük. Mümkün olan en kısa sürede deneyeceğim ama bu süre zarfında daha önce çalmış olan varsa yorumlarını bekliyorum. Onun dışında Ibanez FRH10N ilgilendiğim bir model. İki gitar birbirinden çok farklı biliyorum. Bunlar dışında önerilerinize açığım. Teşekkürler.

1 - Ibanez FRH10N-NTF Elektro Klasik Gitar Fiyatı, Ãzellikleri | ZUHAL - Dünyanın En Ä°yi Müzik MaÄazası Tasarımı Ãdülü 2024
2 - Enya NOVA GO SP1 BK AcousticPlus® 2.0 Sistemli Siyah Elektro Akustik Gitar Fiyatı, Ãzellikleri | ZUHAL - Dünyanın En Ä°yi Müzik MaÄazası Tasarımı Ãdülü 2024

Geri