İzmir Şarkı söyleyebileceğim bir grup

İzmirde yaşıyorum ve şarkı söylemek istiyorum. Ses aralığım geniştir ve İngilizce Türkçe fark etmiyor repertuarım ve ezberim iyidir. Aynı zamanda kendi bestelerimizi de yapabileceğimiz bir grup istiyorum, bazen şarkı sözü falan yazıyorum. Minimal düzeyde gitar çalabiliyorum (basic akorlar). Tarz olarak da benim için fark etmiyor, mesaj atabilirsiniz teşekkürler.

Merhaba biz SAİNTS O’ REBELS Glam Rock yapıyoruz ama her şeyi çalıyoruz ve kadın vokale ihtyacımız var double vokal ve scream gibi kafa sesine çıkabilecek veya normal olarak söyleyebilecek vokal arıyoruz eğer bizle çalmak istersen ve bizimle çalışırsan çok memnun oluruz iletişim için insta: saints_o_rebel_band

İzmirde yaşıyorum ve şarkı söylemek istiyorum. Ses aralığım geniştir ve İngilizce Türkçe fark etmiyor repertuarım ve ezberim iyidir. Aynı zamanda kendi bestelerimizi de yapabileceğimiz bir grup istiyorum, bazen şarkı sözü falan yazıyorum. Minimal düzeyde gitar çalabiliyorum (basic akorlar). Tarz olarak da benim için fark etmiyor, mesaj atabilirsiniz teşekkürler.
Bizimde bir grubumuz var ekip tam sadece vokalimiz eksik yaş grubumuz 17 19 şeklinde sahne almak için Türkçe piyasa şarkıları çalıcaz (iyi kontaklarımiź da var sahne için) onun dışında farklı şeylerde keyfi çalabiliriz birde parça üretkenliğimiz de var ilgini çekerse instagramım _ardaata_ h
Grubumuzda kız müzisyen de var deneyimli isterseniz yazabilirsiniz

Merhaba yeni kurduğumuz grup için senin gibi bir vocalist arıyorum uygunsa whitereborn24 instagram hesabım bu görüşme imkanım var mı?

Geri