Ses kartları hakkında

İyi günler herkese, ses kartı almaya karar verdim biraz araştırdım ama genede işim net olsun diye forumdakilere sorayım dedim. İlk sorum ses kartını Behringer UMC22 gibi ucuz bir model alsam sıkıntı olurmu örneğin çok geçikme olur mu, ses kalitesi nasıldır, ses kartı programı nasıldır bunları sormak istiyorum. Ayriyetten ses kartını alınca yanında başka bir şeye ihtiyacım var mı? kablo tarzı yoksa ses kartıyla beraber geliyor mu? Son olarak ben bu ses kartını aldıktan sonra kendi kulaklığımla veya bilgisayarımın monitörünün sesiyle gitarin sesini duyabilirmiyim? Yoksa hoparlör şart mı?

Paran varsa scarlettlere bak bence. Behringerler driver destegi konusunda ve teknolojik konularda scarlettlerden geride. Ha ama dersen param buna yetiyor yapistir gitsin. Umc22 kullaniyorum memnunum gecikme yok(o birazda bilgisayarinla ve yaptigin ayarlarla ilgili) pcye baglaman icin bi kablosu oluyor yaninda gelir o. Kulakligini baglayip duyabilirsin 6.3 3.5 donusturucuye ihtiyacin olur ama. 2. el almani oneririm ucuza um2 bulursan um2 de alabilirsin

İyi günler herkese, ses kartı almaya karar verdim biraz araştırdım ama genede işim net olsun diye forumdakilere sorayım dedim. İlk sorum ses kartını Behringer UMC22 gibi ucuz bir model alsam sıkıntı olurmu örneğin çok geçikme olur mu, ses kalitesi nasıldır, ses kartı programı nasıldır bunları sormak istiyorum. Ayriyetten ses kartını alınca yanında başka bir şeye ihtiyacım var mı? kablo tarzı yoksa ses kartıyla beraber geliyor mu? Son olarak ben bu ses kartını aldıktan sonra kendi kulaklığımla veya bilgisayarımın monitörünün sesiyle gitarin sesini duyabilirmiyim? Yoksa hoparlör şart mı?
asla ama asla behringer alma ben umc22 aldım çok pişmanım ses kartı konusunda paraya kıymak gerekiyor bence eğer bütçen varsa focusrite gen4 yada audient id14 veya id4 mk2 bak (id4 daha ucuz olan modeldir). o kadar yoksa m-audio al derim behringerlerde dip gürültüsü çok ve boğukluk problemi var

umc22 um2 umc202 bütün modellerini gördüm hiç birinde dipgürültü problemi yasamadim. Senin elindekinde bir sorun vardi belki de
asla ama asla behringer alma ben umc22 aldım çok pişmanım ses kartı konusunda paraya kıymak gerekiyor bence eğer bütçen varsa focusrite gen4 yada audient id14 veya id4 mk2 bak (id4 daha ucuz olan modeldir). o kadar yoksa m-audio al derim behringerlerde dip gürültüsü çok ve boğukluk problemi var

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Scarlett ve Umc arasında kaldım bazıları umc yi övüyor bazıları gömüyor. scarlett'i de alabilirim onun kaliteli olduğu bariz fakat aralarında 3K gibi bir fark var.

UMC202HD bi tık daha flat. Preamp'ı gayet iyi. Özellikler hep aynı.
Scarlett çok şık, çok karizma ses bi tık daha tiz gibi. Scarlett ile windows'ta sorun yaşadım. Mac'te kusursuz.
Behringerde dip gürültüsü hurafe. Pad butonunu kullanınız.
Scarlett alınca bir sürü programın Intro, Lite gibi versiyonları geliyor. 3 bin liralık fiyat farkı da oradan geliyor olmalı.
Behringerde hiçbişey gelmiyor.

Geri