Deck mikser Headrush FRFR112-MKII ye bağlanabilri mi?

Selamlar,
Hem bas için hemde arada sırada canlı müzikte vokal ve enstrümanları aynı anda deck mikser vasıtası ile bağlayacağımız bir kabin istiyorum.

Headrush FRFR112-MKII tavsiye edermisiniz. Deck mikser çıkışını buna verip canlı müzik(vocal+gitar bas+gitar akustik) performansı yapabilir miyiz?
Bir tane alıcaz. (Paramız anca yetiyor)
Mikser çıkışını left+right buna nasıl bağlarız?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba hali hazırda headrush frfr 108 mk1 ve mk2 kullanıyorum iki adet , canlı müzikte gitar bas gitar bateri vokal hepsini kullanıyoruz gayet yeterli , tek hoparlör varsa mikserin aktif çıkışından left right farketmeksizin çıkış yapabilirsiniz pan ayarı düğmesi tam ortalı olmak üzere , ama bir tane frfr112 almak yerine az daha para ekleyip iki adet attığım linkteki ürünlere bakmanızı tavsiye ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyeniz için teşekkür ederim Sniper42. Gayet mantıklı ve düşünülmesi gereken bir fikir. Linki inceledim. 800 watt peak değeri, RMS değerini bulamadım, tahminen yaklaşık 500-550 watt olma ihtimali var. 250-300 kişinin oturduğu açık alanda canlı müzik için iki adet PK115A sizce yeterli olur mu? Bir de biraz zorlanarak üzerine biraz daha borç harç ekleyip Behringer DR112DSP ten iki tane alsak 14500*2= 29000 TL daha mı iyi olur? Yoksa gereksiz bir tercih mi olur? Doğru bir karar verebilmek için siz değerli tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istiyoruz.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim Sniper42. Gayet mantıklı ve düşünülmesi gereken bir fikir. Linki inceledim. 800 watt peak değeri, RMS değerini bulamadım, tahminen yaklaşık 500-550 watt olma ihtimali var. 250-300 kişinin oturduğu açık alanda canlı müzik için iki adet PK115A sizce yeterli olur mu? Bir de biraz zorlanarak üzerine biraz daha borç harç ekleyip Behringer DR112DSP ten iki tane alsak 14500*2= 29000 TL daha mı iyi olur? Yoksa gereksiz bir tercih mi olur? Doğru bir karar verebilmek için siz değerli tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istiyoruz.
Rica ederim , açık alan işi farklıdır, biraz düğüncü işine döner öyle , düğüncülerde aktif mikserle pasif kabin ve sub bass kullanıyorlar çoğunlukla , ne tür bir mikser kullanıyorsunuz aktif mi pasif mi, birde varsa etrafınızda düğüncü onun ses sistemine bakın ama satın almayın , çoğu ses işinden anlamadığınızı fark edip 3 katı fiyata dandik malzeme satmaya kalkar çok gördüm, zamanında 50bin lira istedikleri setupun daha iyisini 15bine almıştım.
DR112DSP kullanmadım , mağazayı arayıp ayrıntılı bilgi ve tavsiye alabilirsiniz yardımcı oluyorlar bayağı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Deck mikser var Behringer. O yüzden aktif kabin alıcaz. Bikaç yeri aradım, açık alan deyince söyledikleri kabinler 40-50 binden başlıyor.

Deck mikser var Behringer. O yüzden aktif kabin alıcaz. Bikaç yeri aradım, açık alan deyince söyledikleri kabinler 40-50 binden başlıyor.
İşte yukarıda onu dedim müzik piyasasında cihazdan anlamayan birini buldular mı hemen kazıklamaya çalışırlar, 50bin 100binlik aletle işiniz yok sizin , attığım linkteki Behringerleri mümkünse gidip görün fikir edinin, işinizi görür diye düşünüyorum.

Geri