Gitar önerisi

Herkese iyi akşamlar Pink Floyd - Time’ı ilk kez dinlediğimden beri gitar çalmayı öğrenmek istiyorum (neredeyse 1 yıldır) ama ne tür bi gitara ihtiyacım olduğunu bilmiyorum. Rush ve Pink Floyd parçalarını çalabileceğim gitar ve amfi kombosu önerirseniz sevinirim teşekkürler..

gitar ve amfi her biri 1-2 bin liradan başlayıp yüzbin küsur liralara çıkabilen şeyler ... her beşer bin lira aralıkla 100 bine kadar bir şey tavsiye edebilirim sana... bütçe belirlemen lazım bu işe ayıracağın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el almak istemiyorum ayrıca amfi olarak BOSS Katana Mini’yı düşünüyordum sizin önerdiğiniz büyük ihtimalle daha iyi ama ben odamda alıştırma yapacağım Katana Mini’nin onun için uygun olduğunu duydum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu gitar ile Gilmour’a yakın tonlarda ses alabilir miyim ? O Fender Strato kullandığından ben Squier Stratolara bakıyordum ama bu da güzel görünüyor. Teşekkür ederim
Tonu veren gitar değil bu konuda, gitarın da elbet katkısı var ama daha çok amfi tarafından sağlanır ton. Amfinin inceleme videolarına bakarak kafanda net bir fikir oluşturabilirsin. Amfinin yanı sıra ses kartı da senin için bir çözüm olabilir. Amfi konusunda biraz daha kafanda net bir şeyler oturması için aşağıdaki başlığı incele.
Ek olarak gitar seçimi için rahat, kalitesi yerlerde olmayan hemen hemen çoğu gitar işini görecektir.

Gitar zaten David Gilmour signature alirsin :). Fiyat olarak ucuz ama isciligi ve performansi benzer fiyat gitarlara göre oldukca iyidir.
714 mk2 kismindaki gitar ile ayni.

Teşekkür ederim geri dönüş yaptığınız için 😇 Gitar konusunda kafamda bir şeyler oturuştu ama amfiyi ne yapıcam hala emin değilim. Mooer DH02’yi bi abimiz incelemiş YouTube’da (ismini vermek ne kadar doğru olur bilmiyorum) bayağı bir met etti başlangıç için iyi ve yeterli olduğunu söyledi ama ben bir süre araştırmaya devam edicem

Geri