Maks 40 bin tl elektro gitar önerisi

ne atmışım, kime atmışım ... Schecter Triad diyorsan bırak o işleri sen normal şeylere bak... derin mevzu o, deneysel işler onlar
hocam bu ağadakinler nedir acaba.Birde hss dizelimli demiştiniz hhh var hs var sss var bir sürü var onlardan h olanlar humbucker mı oluyo yoksa farklı bir şey mi.Hocam birde aşağadakinlerdfen hangisini seçmem lazım kendi çalçağım tür için bir bilgim yok thomann den bakıyorumda almanyadan alıncağı için

Dosyalar

• Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    11.2 KB · Gösterim: 40
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    141.3 KB · Gösterim: 37
Son düzenleme:
Google … her kelimeyi tercüme edip açıklayamayız ya… google yetmezse youtube…

H humbucker
S single
hocam yukaradaki resimde attığım 2.görseldeki resimlerde hangisinin ergonomisi diğerlerine göre rahat daha çok tercih edliyor internetede baktım biraz ençok st ve t herakde uçtakı kısım değişiyo sanırım kitarın kasasında kolumuzu koyduğumuz yerde çıkıtnı oluyo sanırım fark

Bir incele fiyat performans olarak uygun diye düsünüyorum.Sire s7 ve pacifica 612 de düsünebilirsin.

Bir incele fiyat performans olarak uygun diye düsünüyorum.Sire s7 ve pacifica 612 de düsünebilirsin.
Hocam gitarda schecterin modellerinden birini istiyordum.Birde hocam amfi o kadar normal mi piyasayı bilmiyorum ve amfi ayarlarından falanda hiç anlamıyorum.Almanyadan kuzenim getircek ekstra para istiyorlar mı acaba gümrükte falan.1500 euro toplam bütçem var diyebiliriz o civarlarda amfi ile gitar toplamı gitar schecterin modellerini çok beğendim sesini tonu aşırı güzel geliyor

Schecter nick johnstonlar güzeldir ama biraz pahalilar.Amfi ev ve baslangic icin ideal,ömürlük bir alettir.
Secenek cok kafaniz cok karismasin,internetten videolarina bakin sesine takilmayin o kadar videolardan belli olmaz o.Fret isciligi,donanim kalitesi,calim rahatligi gibi yorumlarina dikkat cevirin sonra da en begendiginiz hangisi ise onu secin.
Amfiye gelecek olursak katana ve thr iyidir baslangic icin.Hem farkli amfileri ve seslerini tanimak icin hemde bilgisayar baglantisi icin idealler.Ben kisisel olarak thr tercih ederdim.

Schecter nick johnstonlar güzeldir ama biraz pahalilar.Amfi ev ve baslangic icin ideal,ömürlük bir alettir.
Secenek cok kafaniz cok karismasin,internetten videolarina bakin sesine takilmayin o kadar videolardan belli olmaz o.Fret isciligi,donanim kalitesi,calim rahatligi gibi yorumlarina dikkat cevirin sonra da en begendiginiz hangisi ise onu secin.
Amfiye gelecek olursak katana ve thr iyidir baslangic icin.Hem farkli amfileri ve seslerini tanimak icin hemde bilgisayar baglantisi icin idealler.Ben kisisel olarak thr tercih ederdim.
hocam amfi ayarları oluyo üstünde tuşlar falan onlar bana karışık geliyor onları neye göre ne zaman ayarlanıyo falan öyle videolar vardır dimi elektro gitarda da öyle şeyler var her şey çok karışık geliyor inanın klasikle elektro arasında dağlar kadar fark var

sizin attığınız yamaha trh iyidir değil mi gitarı bı tık daha pahalı alacağım yeter değil mi gerçekten birşey bilmiyorum özür dilerim emekleriniz için teşekkür ederim.Gitarda aşağıda attıklarımdan hangileri daha konforludur genellikle st syle çok görüyorum.

Dosyalar

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    141.3 KB · Gösterim: 40
kardeş... biraz sakinle allahını seversen... bu gece karar verip almak zorunda değilsin...

amfi ayarı zor bir şey değil, herhangi bir müzik seti, televizyon, bilgisayar veya kahve makinası filan çalıştırabiliyorsan amfiyi de 10 dakikada öğrenirsin ... stüdyo albüm kayıt ekipmanı değil bu sonuçta

ayrıca Cort G290 kendi segmentinde çok iyi bir gitardır ... ama başka markalara da bak elbette
THR II mükemmel bir amfidir ... ama başkalarına da bak elbette

hatta al sana amfi kıyağı:

ayrıca S ya da ST diye adlandırılan (resimde) hemen hemen tüm gitarlar (Strat gövde) konforludur, dediğim gibi ya çok ağır ya da çok şekilli gitar zor olur sadece konfor için

gümrükten elinde taşıyarak şahsi ekipman olarak getirir gelen kişi - zaten her uçak yolcusu gümrükten filan geçmiyor, sadece bu ne diye bir aç bakalım diyebilirler son kontrolde... ama kargo vb yapacaksa büyük sıkıntı yaşarsın... gümrük muafiyet limiti 150 euro

kardeş... biraz sakinle allahını seversen... bu gece karar verip almak zorunda değilsin...

amfi ayarı zor bir şey değil, herhangi bir müzik seti, televizyon, bilgisayar veya kahve makinası filan çalıştırabiliyorsan amfiyi de 10 dakikada öğrenirsin ... stüdyo albüm kayıt ekipmanı değil bu sonuçta

ayrıca Cort G290 kendi segmentinde çok iyi bir gitardır ... ama başka markalara da bak elbette
THR II mükemmel bir amfidir ... ama başkalarına da bak elbette

hatta al sana amfi kıyağı:

ayrıca S ya da ST diye adlandırılan (resimde) hemen hemen tüm gitarlar (Strat gövde) konforludur, dediğim gibi ya çok ağır ya da çok şekilli gitar zor olur sadece konfor için

gümrükten elinde taşıyarak şahsi ekipman olarak getirir gelen kişi - zaten her uçak yolcusu gümrükten filan geçmiyor, sadece bu ne diye bir aç bakalım diyebilirler son kontrolde... ama kargo vb yapacaksa büyük sıkıntı yaşarsın... gümrük muafiyet limiti 150 euro
çok teşekkürler hocam özür dilerim size iş çıkardığım için çok teşekkür ederim

Net bu gitar haftalardır konuşuluyor üzerinde, amfi yerine de frfr monitör al ardına bakma .

Net bu gitar haftalardır konuşuluyor üzerinde, amfi yerine de frfr monitör al ardına bakma .
burada da mı sen? tamam alacam valla artık :) ....

hocam yine ilginiz için teşekkür ederim bu amfiyi alıcam yarın da full gitar bakıcağım 4-5 model beğenip size atsam bakar mıydınız hocam şimdi vaktinizi almak istemiyorum geç oldu
bakmam
kavramlar üzerinden ya da teknik bilgi tartışırım... kendi deneyimlediğim aletler için artı eksi yorum yaparım ama buraya ilan yapıştırıp hangisi diyenler adına seçim yapmam prensip olarak... balık ver balık tutmayı öğret hesabı... zaten akıl vermek yaşıtım da olsan 16'lık yeni başlayan da olsan haddime değil, kendi kararını verebilirsin.... ve zaten çok anlamı da yok, ben neden alayım sana gitar dayatma sorumluluğunu..
çok kararlı şekilde şunu al bunu al diyenlerden de uzak dur

bakmam
kavramlar üzerinden ya da teknik bilgi tartışırım... kendi deneyimlediğim aletler için artı eksi yorum yaparım ama buraya ilan yapıştırıp hangisi diyenler adına seçim yapmam prensip olarak... balık ver balık tutmayı öğret hesabı... zaten akıl vermek yaşıtım da olsan 16'lık yeni başlayan da olsan haddime değil, kendi kararını verebilirsin.... ve zaten çok anlamı da yok, ben neden alayım sana gitar dayatma sorumluluğunu..
hocam 15 yaşındayım ve kötü bir gitar almam istemem eğer sizin eskiden deneyimlediğiniz bir gitar varsa yazabilirsiniz.Benden büyüksünüz bilgilisiniz seve seve dinlerim.Sizin bir öneriniz varsa bakarım eksileri artılarıylada yazabilirsiniz bir sorun olursada kesinlikle sizi suçlamam öyle biri değilim

Son düzenleme:
bakmam
amfi rehberi içinde çok teşekkür ederim çok emek harcamışsınız

bakmam
Hocam yaptığınız incelemeyi okudum bu wireless kablosuzmuş yani sadece bluetoothla mı bağlanılıyor gitara aklım biraz karıştı.Şimdi ingilizce tanıtım videosu izleyececeğim anlayamadığım birşey olursa sorabilirmiyim?

Hocam yaptığınız incelemeyi okudum bu wireless kablosuzmuş yani sadece bluetoothla mı bağlanılıyor gitara aklım biraz karıştı.Şimdi ingilizce tanıtım videosu izleyececeğim anlayamadığım birşey olursa sorabilirmiyim?
Alet?
sanırım THR’dan bahsediyorsun?
gitar kabloyla veya Line6 relay isimli cihazla kablosuz bağlanabilir iki türlü
ayrıca cihazın app’i var o da telefonundan veya tabletinden bluetooth ile…
bunları youtube herhangi bir video açarak öğrenebilirsin

Geri