Antalya sert olsun

Mavisakal,,Whisky,,Objektif,,Kramp,,Acil servis gibi eskilerden bişeyler çalabileceğim birileri varsa iletişime geçebilir.
NOT: para ile değil de karakteriyle adam olmuş düzgün, mütevazi kişiler yazsın.
karşısındakini para ile tartıp yaptığı iş ile gelirine göre tartanlar uzak olsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi
trash groove glam metak tarzında uyarmı hocam?
selam.
valla şu mor ötesi gibi piyasacı ve dinlemeye katlanamadığım blues olmasın da yeter, Barış Manço bile çalınır.
15 yıl bi aradan sonra bi ümitle buradan bi ilan açayım dedim ama burası müzik sitesinden ziyade aleyna tilkinin fan sayfasına dönmüş.
şuan tekirdağ da yaşamaktayım ama

antalyadayım abi çok doğru antalyada adam akıllı müzik yapan insan yok bende normalde duman falan Türk rock hiç sevmem blues country metalin birçok türünü icra ediyorum black label society metallica pantera black sabbath gibi grupları çok seviyorum antalyada hiç dinleyen dinleten insan yok bende izmit Kocaeliden taşındım orda bile daha fazla kaliteli müzik seveni dinleyeni var :/

• Konu Sahibi Konu Sahibi
4 yıldır antalyaya taşınma için çabalasamda olmadı. motorumun bakımı, yükselen dollar, artan kiralar derken yalan oldu antalya.
tekirdağ'dayım ama bi ilan da antalyada açayım dedim. belki bi gelişme olursa atlarım o tarafa. sadece müzik kovalayarak az çok geçinebilek ortam olsa ortak ev tutulur ekipmanlar bi odaya konur prova alınır. gün içersinde ek iş de yapardım orada

çok tatsız muhabbetler be abi dolar ülkenin durumu vesaire çok iç karartıyor şimdi bende gitarı yaptırcağım 1000 lira para istiyorlar dünyanın parası yani bin lira ne bende aynı fikirde düşünüyorum seninle ev falan tutulur edilirde ben 17 yaşındayım pek hayrım dokunmayabilir

antalyadayım abi çok doğru antalyada adam akıllı müzik yapan insan yok bende normalde duman falan Türk rock hiç sevmem blues country metalin birçok türünü icra ediyorum black label society metallica pantera black sabbath gibi grupları çok seviyorum antalyada hiç dinleyen dinleten insan yok bende izmit Kocaeliden taşındım orda bile daha fazla kaliteli müzik seveni dinleyeni var :/
antalyadaysan bişeyler yapabiliriz grubumuz var 3 kişiyiz ritim gitar ve vokal yapabilecek birisini arıyoruz
instagram @denozkk

Geri