2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

Videosu zor yahu 😊

Mix mastering e sardım bakalım,sonu nereye gidecek.

161165 eklentisini görüntüle
Ooo hayırlı olsun, albüm ne zaman. Tabi mikser var, mikser var 🤣 Benimki portatif 😁

Ama ses kaydını da iyi yapıyor seninki gibi olmasa da 😊
IMG_20230912_155832.jpg

Videosu zor yahu 😊

Mix mastering e sardım bakalım,sonu nereye gidecek.

161165 eklentisini görüntüle
@gokhanakcagoz hayırlı olsun. Yalnız monitörlerden doğru duyum için ; tweter'ların kulak hizanızda bulunmasına dikkat edin. Ayrıca 7 inch'lik bu monitörler şu anda durduğu ahşap zemin üzerinde ister istemez uğuldayacaktır. Dolayısıyla bu sorunu azaltmak için monitörlerin altına bu işler için yapılmış pad koymayı ihmal etmeyin.

@gokhanakcagoz hayırlı olsun. Yalnız monitörlerden doğru duyum için ; tweter'ların kulak hizanızda bulunmasına dikkat edin. Ayrıca 7 inch'lik bu monitörler şu anda durduğu ahşap zemin üzerinde ister istemez uğuldayacaktır. Dolayısıyla bu sorunu azaltmak için monitörlerin altına bu işler için yapılmış pad koymayı ihmal etmeyin.
Hocam öncelikle sana çok teşekkür ederim önceki başlığımda ki bilgilendirmeler için,ilk modeli 32dp,2020 yılında güncellenen bu modeli dp 32 sd olarak geçiyor,daha analog olması tercihimde etkili oldu,öğrenimimi bunda yaptıktan sonra yeğenime verip üst modellere geçmeyi planlıyorum.

Tavsiyeleriniz ve bilgileriniz için çok teşekkürler.

Hocam öncelikle sana çok teşekkür ederim önceki başlığımda ki bilgilendirmeler için,ilk modeli 32dp,2020 yılında güncellenen bu modeli dp 32 sd olarak geçiyor,daha analog olması tercihimde etkili oldu,öğrenimimi bunda yaptıktan sonra yeğenime verip üst modellere geçmeyi planlıyorum.

Tavsiyeleriniz ve bilgileriniz için çok teşekkürler.
Yeğenin şanslıymış 👏
Keşke bizim de amcamız dayımız küçükken elimizden tutsaydı

Hayret, bu başlık bu saate kadar nasıl açılmamış.
Elbette hayal etmekten bahsediyoruz. Ama ben gerçekçi hayal edeceğim.

Boss IR-200: Analog ekipmanı direk sisteme girmek ve kayıt için ideal bir cihaza benziyor. Ama sanki GE300 Lite halen daha cazip:)

Schecter Nick Johnston Strat: Henüz denemedim, ama yeşil renkli olan kağıt üzerinde çok güzel duruyor.

Victory pedalları: Yeni çıktılar. Sheriff de, Duchess da güzel.
schecter damien elite 6 fr

2023'ün bitmesine daha 1 çeyrek var... herhangi birşeye ihtiyaç yok ama kim bilir...😅 never say never.

Amfi ve kabin taraflarında herhangi bir değişiklik düşünmüyorum. Ama olur da biri bana EVH 5150 iii Stealth veya Victory Kraken head hediye ederse hayır demem 😆
Processor taraflarında belki birşey olur. Boyut küçültme ve model yükseltmek amaçlı olarak Headrush Pedalboard'dan daha ufak ve hafif bir modele geçiş olabilir.
Adaylar Fractal fm3, Headrush Core veya Mooer GE300/ lite. Belki de birkaç aya yeni modeller de çıkabilir, zira şuanki en iyi dediğimiz processorlerin nerdeyse tamamı hâlâ 4-5 sene öncenin teknolojisi-modelleri. Mooer ve Neural yeni birşeyler patlatabilir gibi duruyor, belki de Fractal.

Bu esnada yeni Headrush Core modeli çok güzel görünüyor 😍

Dosyalar

• 71373_6801.jpg
    71373_6801.jpg
    707.9 KB · Gösterim: 49
Ben bu Headrush işleri ile kaliteli bir amfinin harmanlanmasını bekliyorum. Mesela Boss ve Roland bizi hala 80'lerde yaşayan metal kasa masaüstü bilgisayar kullanan kişiler sanıyor... printer usb kablosu, siyah beyaz app'ler filan.
Mesela Katana gibi bir amfi ama üstünde Headrush gibi ekran... veya direkt iPad oturtabilecek usb-c yuvası... ve iPad üzerinde Bias FX2 veya Amplitube görselliğinde (Neural da olur) bir app. Hatta Spider V veya Catalyst gibi gitar hoparlörü yanna bir de tweeter hani FRFR gibi ses versin ki backing track filan da düzgün olsun aux ile uğraşmadan kablosuz çalalım. Dijital tuner olmayan amfi kalmasın ekranında.

Geri