Alınık ADD+ TubeDrive Silver Edition Overdrive Pedalı

Takasa
Kapalı
Fiyat
0
Para Birimi
TL
Aranan pedal başlıkta açıkça belirtilmiştir muadili değil kendisi lazım, fiyat ve piyasa konusunda en az sizin kadar bilgi sahibiyim o yüzden kimse kimseyi yormasın, yurtdışı piyasacıları lütfen başlık altını kirletmesin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt atilla beyden 1500 tlye zaten sıfırını alabilirsin hocam
Sizce benim aklıma gelmedi mi? Ki tahmince olaya hakim değilsiniz orada var burada var şeklinde yol göstermeye çalışıyorsunuz? Eminim o pedalin entegresinin özel üretim entegre olduğundan haberiniz bile yok sırf mesaj atmak için mesaj atılıyor, önceden forumda sinirlenen abilerime biraz kızıyordum da adamlar haklı bilip bilmeden herkes bişey yazıyor. Pedal varsa ulaş yoksa meşgul etme insanları

Hocam sen tam problemli bir insan çıktın seninle birebir tanışmayı ve sana bir çorba ısmarlamayı yürekten düşlüyorum yardımcı olmak için yazıyoruz yaptığın yoruma bak konu hakkındada sana kitap yazabilirim rahat olabilirsin (elektronikçiyim) insan gibi konuştum elinde o çip kalmamış vs yazabilirdin izmire uğrarsan mutlaka görüşelim öpüyorum seni çok

Ayrıca adam olsan o çipten götürür atilla abiye verirdim işin görülsün diye bu üslupla hiç bir yere varamazsın bu da bana ders oldu bidahada bu forumda kimseye yazmam çoluk çocuk dolu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayrıca adam olsan o çipten götürür atilla abiye verirdim işin görülsün diye bu üslupla hiç bir yere varamazsın bu da bana ders oldu bidahada bu forumda kimseye yazmam çoluk çocuk dolu
Kardeşim boş yapma işine bak zaten herkes elektronik mühendisi ve parça tedarikçisi, kitabın çıkınca da imzalı gönderirsin, bilgin olmayan herhangi bir konuda için kimseye bir şey yazma zaten. Başlığı da fuzuli rahatsız etme bence

Geri