İstanbul Yerli ve yabancı rock cover grubu gitarist arıyor

Merhabalar.

Yerli ve yabancı rock şarkıları coverlayan bir grup olarak gitarist arıyoruz. Yaşlarımız 30-34 arası, provaları Kadıköy'de genelde hafta sonu akşam 20-22 arası yapıyoruz. Vokal, davul ve bas olarak setlistin çoğuna hakimiz, aramıza katılacak arkadaş hızlı bir şekilde öğrenirse kısa bir sürede sahne kovalayabiliriz. Amacımız kesinlikle ticari değil, Kadıköy ve çevresinde sahne yapmak.

Setlist içinde olan gruplardan bazıları şöyle:
Kurban
Kargo
Duman
mor ve ötesi
Pentagram
Audioslave
Muse
Foo Fighters

İlgileniyorsanız yazmaktan çekinmeyin, detayları konuşabiliriz. İletişim için buradan mesaj atın lütfen, kontrol ediyor olacağım.

Merhabalar, bolca sahne deneyimi olan 18 yaşında bir gitaristim. Benden büyük yaşa sahip insanlarla anlaşmak benim için her zaman daha kolay olmuştur. İlanınızla ilgileniyorum, bana whatsapp’tan ulaşmak isterseniz size haIr kayıtlarımdan gönderebilir, veya istediğiniz şarkıları video şeklinde kaydedip gönderebilirim. İyi günler diliyorum.
5056489220
Ege

Merhabalar.

Yerli ve yabancı rock şarkıları coverlayan bir grup olarak gitarist arıyoruz. Yaşlarımız 30-34 arası, provaları Kadıköy'de genelde hafta sonu akşam 20-22 arası yapıyoruz. Vokal, davul ve bas olarak setlistin çoğuna hakimiz, aramıza katılacak arkadaş hızlı bir şekilde öğrenirse kısa bir sürede sahne kovalayabiliriz. Amacımız kesinlikle ticari değil, Kadıköy ve çevresinde sahne yapmak.

Setlist içinde olan gruplardan bazıları şöyle:
Kurban
Kargo
Duman
mor ve ötesi
Pentagram
Audioslave
Muse
Foo Fighters

İlgileniyorsanız yazmaktan çekinmeyin, detayları konuşabiliriz. İletişim için buradan mesaj atın lütfen, kontrol ediyor olacağım.
05354194696 iletişim kurarsanız sevinirim çok sevdiğim gruplar var listenizde 26 yaşındayım ben de :)

Merhaba,
Ritm gitaristim.
Daha önce gruplarda çaldım.
Sahne aldım.
Türkçe rock ve yabancı rock çalabilirim.
Hafta içi akşam 8'den sonra Kadıköy'deki provalara katılabilirim.
3-5 şarkı atarsanız, prova yapar deneriz.

selamlar
sahne ve kanal kayıt deneyimine sahibim. listede adı geçen grupların bazılarının çeşitli şarkılarını da sahnede çokça çalmışlığım vardır.
hafta içi akşam 8 den sonra , hafta sonu ise özel bir durum yoksa günün her saati müsait olabilirim. Çekmeköy'de oturuyorum.
Kısacası ilanınızla ilgileniyorum

Uygar
0507 746 50 98

Geri