Headrush Prosesör Bilgi Paylaşımı

Arkadaşlar bunu deneyen varsa diye soruyorum core cihazına hariçten wah pedalıyla (crybaby vs)deneyen oldumu uyumu nasıldır malum kendi expression pedalıda var ondan soruyorum

Ben de haftasonu IR'lerimi yükleyeceğim. Alet kullandıkça daha da iyileşiyor gibi hissediyorum. Bir dünya parametre var. Kullanmayı öğrendikçe istediğin şeye yaklaşmama ihtimalin yok. Bir de zaten az amfi koymuş adam. Bir jcm800 yetiyor bana başka bir şeye de ihtiyaç kalmıyor.

Digitech, Line 6 Pod X3, Boss Gt8 kullandım. Bu aletlerin hepsi birbirinin aynısı gibiydi. Elektrik süpürgesi gibi geliyor şuan onlar bana.

favori amfim Soldano Extended range dediği model. Her yola geliyor. Önüne SD-1 pedal koydum, biraz da delay, reverb, eq süsledim... Hesu 4x12 SM57 IR'ı da verdim genelde onunla takılıyorum... zaten güzel 1-2 preset yapınca insan yetiyor onlar... öyle 200 amfi, 6000 pedal olan prosesörler bayıyor beni...

Beğeneceğinizi düşündüğüm bir RIG bıraktım clouda.

Dosyalar

• IMG_5910.jpeg
    IMG_5910.jpeg
    874.9 KB · Gösterim: 68
Selamlar herkese bir iki sorum olacak core ile ilgili. Yardımlarınızı beklerim.

Evde çalarken 1/4 mono'dan ses kartına girip daw üzerinden mi bir bağlantı yapmalıyım?

Diğer sorum 5li rig modunda bir rig çalarken aynı rigdeki bir efekti örneğin delay'i açıp kapatabiliyor muyum?

Sahnede xlr ile stereo çıkmakla 1/4 mono çıkmak arasında stereo efektler haricinde bir fark olur mu?

Çok teşekkürler.

Dosyalar

• HeadRush Core - User Guide - v1.0.pdf
    33.2 MB · Gösterim: 16
  • HEADRUSH Prime-Core MODELS.pdf
    7.5 MB · Gösterim: 41
Son düzenleme:
Bugün ilk kez audio interface olarak laptopa bağlamayı deneyeceğim. Reaper kurdum, ama ses alamadım henüz. Bir kahve molası sonrası devam ederim.
Bu esnada USB çıkışını cep telefonuna sorunsuz baglayabildim

Geri