İstanbul VOKALİM GRUP ARIYORUM

Vokalim, grup arıyorum birlik beraberlik içerisinde yürümeye çalışacak arkadaşlarla ekip olabilirim. Kendime ait eski çalışmalarımı paylaştığım 90k aboneli Youtube kanalım var. Projeleri planları ileriye dönük olan müzisyen dostlarımla güzel işler yapabiliriz.

Vokalim, grup arıyorum birlik beraberlik içerisinde yürümeye çalışacak arkadaşlarla ekip olabilirim. Kendime ait eski çalışmalarımı paylaştığım 90k aboneli Youtube kanalım var. Projeleri planları ileriye dönük olan müzisyen dostlarımla güzel işler yapabiliriz.
Merhaba. Ben Mehmet Şevki Ünlü. Ranfor Rock grubu kurucusu ve bateristiyim. Bir rick vokale ihtiyaç var. Grup etkin sahne alan bir gruptur. Beste grubudur. ranforock adı ile Instagram hesabından bakabilirsiniz. Müziğe zaman ayıracak, ciddiyet ve disiplinle grubun çalışmalarını takip edecek, katkı sağlayacak egosu olmayan bir Vokal arkadaş arıyoruz. Repertuvarı genellikle vokale göre birlikte oluşturuyoruz. İrtibat numaramız 05334266180 gerekli ayrıntıları konuşabiliriz.

Selam, İstanbul'da gitar davul bas şeklinde üç kişilik ekibiz daha önce farklı ekiplerle sahneler aldık şu anda enstrümanları hazır 12-13 kadar parçamız var şubat sonu gibi yayınlamaya başlamayı düşünüyoruz tarzımız rock/alternatif rock şeklinde gruba katılma düşüncen varsa konuşabiliriz numaram 05071122012

Geri