Antalya Davulcu ve Gitarist

Antalya merkezde 15-20 yaş arası bu işi severek yapan, ciddiye alan elemanlar arıyorum.
Hedefleri yüksekte tutup ilk baş cover parçalarla ilerleyip daha sonrasında kendi şarkılarımız ile piyasa girmek istiyorum. Hazırda sahneler var. İlgilenen davulcu ve solo gitarist arkadaşlar bana yazsın.

18 yaşında 2 yıldır gitar çalıyorum öncesinde çocukluğumdan beri bağlama çalıyodum kulaklarım iyidir. Bende müzik grubu kurmayı çok istiyodum ama etrafımda müzikle ilgilenen çok kişi yok

Antalya merkezde 15-20 yaş arası bu işi severek yapan, ciddiye alan elemanlar arıyorum.
Hedefleri yüksekte tutup ilk baş cover parçalarla ilerleyip daha sonrasında kendi şarkılarımız ile piyasa girmek istiyorum. Hazırda sahneler var. İlgilenen davulcu ve solo gitarist arkadaşlar bana yazsın.
4 yaşımdan beri bateri çalıyorum numaram :
0541 229 5966

Millet benim yaş 43, elektro ve bass çalarım. Çor çocuk kafa dağıtma modundayım.Ama çalışma konusunda disiplini severim. Çok gruplarım oldu amatör kıvamda. İlerleyen süreçte işler güzelleşirse ciddileşirde. 0532 592 79 29. Arayabilirsiniz...

Geri