İzmir Şarkılarımızı Profesyonel Bir Şekilde Kaydedecek Grup Arıyoruz

Merhabalar. İsmim Harun. Ticaret Bakanlığına bağlı olarak kaçakla mücadele biriminde görev yapıyorum ancak uzun süredir hobi olarak müzikle de uğraşıyorum. Kayseri'de birkaç arkadaş bir araya gelerek bir müzik grubu kurduk. Amacımız kendi şarkılarımızı yapıp piyasaya sürmekti. Ancak mix/master gibi konulardan çok anlamadığımız, gerçekten anlayanlara paramız yetmediği ve diğerlerinden de memnun kalmadığımız için kayıtlarımız amatörce kaldı. Aslında genel anlamda Queen, MFÖ, Pinhani, Fikret Kızılok vb. sanatçıların tarzına benzer parçalarımız mevcut ancak gerek ekipman yetersizliğinden gerekse yukarıda belirttiğimiz sebeplerden istediğimiz performansa ulaşamıyoruz. Biz de istedik ki bu imkanlara sahip arkadaşlarımız varsa şarkılarımızı onlara verelim ve ortaklaşa bir şeyler yapalım. Parçalarımızın kalitesine güveniyoruz. Yarı profesyonel diyebileceğimiz kayıtlarımız mevcut. Böyle bir ortaklık düşünen herhangi bir grup ya da müzisyen çıkarsa lütfen mesaj atsın. Görüşmek üzere.​

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba. Gitar kayıtlarını Amplitube 5 üzerinden genelde Brian May soundu ile aldım. Bateri bass piano vs. hep FL Studio üzerinden bilgisayar ortamında tasarlandı. İşim gereği dağ başında sessiz bir yerde oturduğumdan vokalleri evde aldım stüdyo ortamı olmasa da. Kayıtlarımız mevcut ama dediğim gibi yüksek bir performans beklemektense ana fikri anlamak üzere dinlemelisin dostum.

Merhaba. Gitar kayıtlarını Amplitube 5 üzerinden genelde Brian May soundu ile aldım. Bateri bass piano vs. hep FL Studio üzerinden bilgisayar ortamında tasarlandı. İşim gereği dağ başında sessiz bir yerde oturduğumdan vokalleri evde aldım stüdyo ortamı olmasa da. Kayıtlarımız mevcut ama dediğim gibi yüksek bir performans beklemektense ana fikri anlamak üzere dinlemelisin dostum.
Süper, gitarların DI halleri, geri kalanların ise MIDI halleri mevcut o zaman.

baranismen@hotmail.com.tr'den bana ulaşabilirsin istersen hocam, demoları gönder istersen, şarkılardan birinin de ham hallerini gönder, çalışayım bir tanesinin üzerine, içinize sinerse devamını konuşuruz.

Geri