Turkrock halkı yardım İLK BULUŞMA

Selam arkadaslar, ben 24 yıldır bi fiil yalnız bir kardeşinizim :D Pazar günü bir kızla tanışma için görüşmem var AMA aşırı heyecanlıyım. Ne konuşulur neler yapılır ?

Kafamdaki senaryo şu, ben önce gidicem sonra o gelecek, ayağa kalkıcam hosgeldin dicem merhaba falan oturucaz ama sonrası çok flu :D nasıl ilerleyeyim :D çok heyecanlıyım aşırı.

Gitar ve pedal anlatma da :D o konunun sonu dipsiz kuyu ve işine yaramaz. Güncel muhabbetlerde git, sertab erurovision'da şarkı söyledi, yaz geliyor vs.vs. olma ihtimali varsa zaten su akar yolunu bulur. kendin ol, rahat ol, samimi ol. Olmazsa da sağlık olsun

Merhaba de saçını ogün farklı bir özen göstermişse saçına iltifat et veya parfümü hoşuna gittiyse onun için ama bunu görüşmede bir kere yap :) çok soru sorma kendin ol zaten karşındaki kişi de rahat hissederse sana konuşmaya fırsat bile bırakmaz sana sohbeti yönlendirmek kalır sadece. Çekingen olma ama hödükte olma 😀

Agzın laf yapsın usta

Dosyalar

• IMG_1260.jpeg
    IMG_1260.jpeg
    44.7 KB · Gösterim: 31
en temel noktada yanlış yönlendiriyorsunuz :)

onu konuş, bunu konuş değil mesele... konuşan erkekten bol şey yok zaten, hele de hobisine veya spora gelirse konu...
az konuş, onu dinle... kadınların aradığı bu ... tabi bu odun gibi durup eee sen anlat bakalım de ona anlamına gelmesin, vasati miktarda ilgi çekici olman da lazım sohbetinle

:)

Selam arkadaslar, ben 24 yıldır bi fiil yalnız bir kardeşinizim :D Pazar günü bir kızla tanışma için görüşmem var AMA aşırı heyecanlıyım. Ne konuşulur neler yapılır ?

Kafamdaki senaryo şu, ben önce gidicem sonra o gelecek, ayağa kalkıcam hosgeldin dicem merhaba falan oturucaz ama sonrası çok flu :D nasıl ilerleyeyim :D çok heyecanlıyım aşırı.
Hocam kafanızın uyuştuğu biri oldu mu aslında çok taktik falan kasmaya gerek yok bence

Geri