Satılık Acil satılık Dean razorback lonestar

Takasa
Açık
Fiyat
47500
Para Birimi
TL
Dimebag darrell fanları için birebir olan bu gitarı yurtdışından büyük çabalarlarla aldım herhangi bir ses testi yada bilgi öğrenmek için yazabilirsiniz ve gitar artık çok nadir gitarlardandır istesenizde bulamazsınız yanında hard case ve gerekli edevatlarla beraber verilecektir https://shbd.io/s/IDrwak0q
Not: fotoğraflarda mi teli yoktu geri taktım ve pazarlık yapılabilir

Bahsettiğiniz gitar Reverb üzerinde 2017'den 2024e kadar 220 USD ile 900 USD Arasında fiyatlara satılmış. Ürünün modelinden emin olarak fiyatlandırma yaptığınıza emin misiniz? Zira Bolt-on, FR Special ve Dean DMT manyetiklere sahip bir gitar için 2000 USD enteresan olmuş.

Farkındaysanız, serbest piyasadır. Size iyi satışlar; bile isteye alacak arkadaşlara hayatta başarılar dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğiniz gitar Reverb üzerinde 2017'den 2024e kadar 220 USD ile 900 USD Arasında fiyatlara satılmış. Ürünün modelinden emin olarak fiyatlandırma yaptığınıza emin misiniz? Zira Bolt-on, FR Special ve Dean DMT manyetiklere sahip bir gitar için 2000 USD enteresan olmuş.

Farkındaysanız, serbest piyasadır. Size iyi satışlar; bile isteye alacak arkadaşlara hayatta başarılar dilerim.

2012 fiyatı fiyattı 400 dolardan başlamak olmak üzere bu yıl 900 dolara satılmıştır iyice eski ilanlara bakabilirsiniz fiyat şuan 50 k ya düşürülmüştür bide üzerine yanında orjinal hard case ile birlikte verilecektir toplama maliyeti 1500 dolar gibi birşey yani bu gitarı yurt dışında bulabilirseniz buraya getirtmek ve orjinal hardcae ile birlikte hemen hemen aynı fiyata gelecektir 2017 fiyatındada ben hiç 220 dolar göremedim açıkcası 2012 de bile 400 dolarken şimdi ise yaklaşık 1000 dolara Türkiye şartlarında satmam uygun bence çünkü direk kendim yurtdışından alıp getirdim
Not: bu gitar nadide bi gitardır şuan bunu belirtmeniz de lazımdı yani sıfırı zaten yok üzerine üretiminde yok çoğu kişide bu gitara bu fiyatı uygun görüyor çünkü bu gitar koleksiyonluk bir parçadır ve üzerinde Seymour duncan manyetikler vardır hatanız var ve yurtdışında ben bile bu gitarı zar zor bulup almama rağmen böyle yazmanızda ayıp olmuş açıkcası çünkü bunun diyorum aynı modellerinin farklı desenlerini ben yurtdışındayken bulamıyorken sizin burdan bulmanız biraz garip olmuş keşke bu gitarı biraz daha araştırsaydınız

Son düzenleme:
Bu gitar değil mi?

• Neck Type : Bolt-On
  • Pickup (Neck) : DMT Design
  • Pickup (Bridge) : DMT Design
  • Bridge : Floyd Rose Special
Eğer ayıp konusuna gireceksek, entry level spec uzak doğu üretimi gitarı dünyada nadir, nadide, koleksiyonluk etiketleriyle satmaya çalışmak daha büyük ayıp. Kaç para istediğiniz beni hiç ilgilendirmiyor. Yurtdışında ne kadar yorulduğunuz ise tamamen Dean markasının aynı speclerdeki gitara 100 ayrı desen basıp piyasaya sürmesindendir.

Ayrıca, çok merak ediyorsanız neyi nerede bulup bulamadığımı, elimden Dean Concrete Sledge ML'de geçti. Toplamda 333 adet üretilmiş olanların 92.si bendeydi. USA üretimi olmamasına rağmen COA belgesiyle gelen bir model. Onun bile 2. elde kaça gittiğini biliyorum. Değmeyecek bir gitar için yurtdışında bu kadar yorulmanıza üzüldüm sadece.

İyi satışlar.

Ulan Dean devesi,nerdeyse sarki basina 1 model razorback / ml yapmissin... Cin'i ayri Kore'si ayri, Unsang'i ayri Samicki ayri... Yedin bitirdin Dimebag'i
not : reverbde satilan ust fiyatlari baz almayin onlarda saticilarin piyasayi arttirmak icin ciddi numaralari var. Haa Reverb referansini turkiye icin sevmesem de baslikta adi gectiginden ekledim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ulan Dean devesi,nerdeyse sarki basina 1 model razorback / ml yapmissin... Cin'i ayri Kore'si ayri, Unsang'i ayri Samicki ayri... Yedin bitirdin Dimebag'i
not : reverbde satilan ust fiyatlari baz almayin onlarda saticilarin piyasayi arttirmak icin ciddi numaralari var. Haa Reverb referansini turkiye icin sevmesem de baslikta adi gectiginden ekledim.
Gitar japon üretimi ve aslında bulunabilen gitar değil şuan ilanda 47.5 zaten hard case ile bence gayet normal çünkü benim Floydsuz + hardcasesiz 30 k dan başlıyor gitar çin Endonezya gibi üretim yerlerine bin basar yani japon üretimi olarak bilmiyom valla yoruldum artık alan alır doredeki indirim bitene kadar yoksa zaten satmıcam

Reddit’teki postundan, bilmeyenlerin gazına geliyorsun. Dönemin çer çöp japon üretimi Jackson’larını efsane diye itelemeye çalışan emmiler sağolsun, bilmeyenler için Japonya’dan çıkan her gitar çok güzel sanılır oldu.

Japon degil, PRC bunlar. J harfini 2/3 site ve ilan japonya diye kodlamıs ama Cin de yapılan bir gitar. Tıpkı MAB 3 ve 4 serileri gibi. Adam 2K ya japonya da gitar ürettirecek, üstüne de fr special, dmt, bolt-on gibi donanım koyacak …made in Japan da yazmayacak….

Geri