Satılık Analog Pedalboard (MXR Carbon Copy & EQ, Pedalboard)

Takasa
Kapalı
Fiyat
9000
Para Birimi
TL
Özenle kurduğum pedalboardumu satıyorum. Pedalların hiçbirinde sorun yok. Sahne/stüdyo gibi aktivitelerde bulunmadığım için pedallar tertemiz, kozmetik açıdan mint durumdalar. Tüm kutular, kullanım klavuzları, aksesuarlar ve faturalar beraberinde. İlana koyduğum için artık hepsini kutulayıp kaldırdım.
Toplam Fiyatı 9,000 TL (Bu fiyata bir adet Dimarzio patch kablosu, diğer patch kablosu ve piller de dahildir)

Cry Baby Classic Wah GCB95F SATILDI

- MXR M109S Six Band EQ 3.000 TL
EQ pedalı ne işe yarar lan zaten amfide var diyenler için. İlk başta ben de şüpheliydim ancak Do-Re'deki arkadaşlar sağolsun beni iyi yönlendirdiler. EQ pedalını FX loop'tan bağladığınızda ton yelpazesi çok genişliyor ve sanki mastering yaparmışcasına amfinin tonunu istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca boost pedalı olarak da çok kullanışlı.

- MXR M169 Carbon Copy Analog Delay 4.500 TL
Efsane pedal.

- Passive Volume Attenuator 500 TL
En soldaki pedal, Passive Volume Attenuator. Evde/stüdyoda kayıtta hatta sahnede bile lambalı amfi kullananlar için çok ideal. Amfinin kendi sesini yükseltip distortion lambalarını cayır cayır yakarken, bu pedal ile sesi makul seviyelerde kısıp, amfiyi ton kaybı olmadan ehlileştirebilirsiniz.. Sadece FX loop üzerinden kullanılabilir. Benim icadım değil, örnek olarak link:
LITTLE BLACK AMP BOX

- Pedalboard 1.000TL
18mm masif ahşap üzeri özel bir kumaş kaplı. Alüminyum profil ile çerçeveli. 2 de metal tutma sapı var. Pedal arkası yapışkanlı cırt bantlar pedalboard üstündeki özel kumaşa cırtlanıyor. Pedalları yerleştirmek sabitlemek çok kolay. Boyutları 52cm x 30cm

20231225_103629.jpg

20231225_103658.jpg

20231225_104723.jpg

20231225_105123.jpg

20231225_103224.jpg

Son düzenleme:
Geri