Reaper, Ses kartı, Voicemeeter hakkında yardım

Selamlar,

Behringer um2 ses kartım var XLR kablolu mikrofon bağladım ve gitar bağlı. Gitar ve mikrofondan dip ses neredeyse hiç almıyorum diyebilirim max gain vermediğim sürece direkt monitoringde böyle en azından. Ancak sesi discorda vermek için mecburen voicemeeter'dan geçiriyorum ses voicemeeterdan geçince öyle bir dip ses veriyorki kendimi zor duyuyorum diyebilirim, Reeperda ise dip ses vs hiç yok tertemiz. Reaperin sesini direk discorda veremiyorum yada en azından ben başaramadım. Konuyla alakalı ciddi yardıma ihtiyacım var günlerdir işin içinden çıkamadım ne yapsam düzeltemedim yada Reaper'i direk olarak discorda veremedim anlayan bilir kişiler yardımda bulunabilir mi ?

Reaper'a guitar rig plugini işleyip kullanıyorum bu sesi efektli olarak discorda yansıtabiliyorum bunda dip ses vermiyor discorda geçerken ama mikrofon öyle değil voicemeeterda deli gibi bozuk ses veriyor.

Selamlar,

Konuya göz gezdirip bu yöntemi kullanmalısınız, voicemeeter genel olarak çok iyi bir çözüm değildir.
Yöntem hakkında anlamadığınız bir kısım olursa detaylı olarak anlatmaya çalışırım.

Geri