Muğla Bodrumda yaşıyorum. Vokal ve ritim gitar çalıyorum. Grup arıyorum.

Merhaba, 24 yaşındayım, Bodrumda yaşıyorum. Haftasonları Aydın ve Muğla olmak üzere şehir dışı da yapabilirim. Sahne deneyimim var. Bir dönem kısa süren bir O Ses Türkiye maceram oldu. Daha çok Rock Pop ağırlıklı parçalar söylüyorum. Bodrumda yazları sokak müzisyenliği de yapıyorum. Grup kurmak isteyenler veya vokal arayanlar iletişime geçebilirler. Instagram: sedatgezir

6-7 aydır akustik gitar çalıyorum amfi girişli olduğu için elektroyada hakimim 2kez sahne deneyimim oldu az çok müzik teorimde var istersen tanışabiliriz

Merhaba, 24 yaşındayım, Bodrumda yaşıyorum. Haftasonları Aydın ve Muğla olmak üzere şehir dışı da yapabilirim. Sahne deneyimim var. Bir dönem kısa süren bir O Ses Türkiye maceram oldu. Daha çok Rock Pop ağırlıklı parçalar söylüyorum. Bodrumda yazları sokak müzisyenliği de yapıyorum. Grup kurmak isteyenler veya vokal arayanlar iletişime geçebilirler. Instagram: sedatgezir
Merhaba, 1 yıldır elektro gitar ve yarım yıldır da davul çalıyorum.2-3 kez sahne deneyimim oldu, barlarda vb. çalmak isterseniz iletişime geçebiliriz.

Geri