Akustik gitar kararsızlığı

Pepe Garcia'nın bir lafı vardı "eğer Yamaha ve başka bir gitar arasında kararsız kaldıysanız daima Yamaha'yı seçin" diye, benim bu konudaki görüşüm budur. Yamaha bence her türlü müzik aleti konusunda endüstri standardı markadır, kararsız kalındığında gözünüz kapalı Yamaha'yı alabilirsiniz, ben her segmentinde gitarını kullandım, hiç bi zaman pişman olmadım.

Bugün Basmane dore müziğe gittim.
Dedim Yamaha F370 ile Epiphone DR 100 ü çalar mısınız, F370 kalmamış DR 100 vardı, akorunu sanırım tam yapamadı, sesi o yüzden çok güzel gelmedi bana.
Dedim F370 e nasıl bakacaz, dedi gelmesi Şubat'ı bulur yada alımı yaparsın faturayı kesersek getirtiriz dedi, dedim tamam alıyorum getirtin. Ödemeyi yaptım ürün mağazaya gelecek ayarlamalarını yapıcaklar, 2-3 güne elimde olur muhtemel
Artık ( bir sıkıntı çıkmaz ise ) Yamaha F370 sahibi oldum 🥳
Tecrübe ve yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum, sağolun TurkRock ailesi

Bugün Basmane dore müziğe gittim.
Dedim Yamaha F370 ile Epiphone DR 100 ü çalar mısınız, F370 kalmamış DR 100 vardı, akorunu sanırım tam yapamadı, sesi o yüzden çok güzel gelmedi bana.
Dedim F370 e nasıl bakacaz, dedi gelmesi Şubat'ı bulur yada alımı yaparsın faturayı kesersek getirtiriz dedi, dedim tamam alıyorum getirtin. Ödemeyi yaptım ürün mağazaya gelecek ayarlamalarını yapıcaklar, 2-3 güne elimde olur muhtemel
Artık ( bir sıkıntı çıkmaz ise ) Yamaha F370 sahibi oldum 🥳
Tecrübe ve yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum, sağolun TurkRock ailesi
Hayırlı olsun abi sevindim. Evet akordu yapmadan çalıyor, sen de bir şey dememişsindir heralde ondan sallamamış. Bende de aynısını yaptı dedim düzgün akord edelim. Tekrardan hayırlı olsun.
Bi sorun olursa yazabilirsin abi.

Takamine kendine özgü bir ses tipine sahip. Biraz daha köşeli net bir ses. Herkes çok alışamaz ama ben mesela takamine çok severim. 3 gitarım var takamine. Bir dahakine düşünebilirsin bence. İnşallah ilerledikçe zaten elindeki yetersiz gelecektir sana.

Takamine kendine özgü bir ses tipine sahip. Biraz daha köşeli net bir ses. Herkes çok alışamaz ama ben mesela takamine çok severim. 3 gitarım var takamine. Bir dahakine düşünebilirsin bence. İnşallah ilerledikçe zaten elindeki yetersiz gelecektir sano

Takamine kendine özgü bir ses tipine sahip. Biraz daha köşeli net bir ses. Herkes çok alışamaz ama ben mesela takamine çok severim. 3 gitarım var takamine. Bir dahakine düşünebilirsin bence. İnşallah ilerledikçe zaten elindeki yetersiz gelecektir sana.
Önce bir çalmayı öğrensem gerisi gelicek 😊
İlerde inş dediğiniz gibi olurum

Geri