Irig 1 alınır mı?

İleride ses kartı alacağım ama şu anlık ucuz bir şey ile idare etmek için irig 1 almak istiyorum. Her yer cakmasiyla dolu olduğundan kafam karıştı bir tık. Yorumlara bakıyorum bazıları dip ses var diyor bazıları yok diyor sizce almalı mıyım veya irig 1 gibi başka ürün kullanan, öneren var mı?

mobil kullanacaksan çakmalarıyla hemen hemen aynı şey, ben Cherub diye bi markadan almıştım aynısıydı. pcde kullanacaksan bir ses kartı olarak çalıştıramazsın. Irig hd2 alırsan ses kartı olarak kullanabilirsin. Dip ses ile ilgili okudukların doğru, en iyi kabloda bile dip ses oluyor ama pratik için çalınmayacak gibi değil.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
mobil kullanacaksan çakmalarıyla hemen hemen aynı şey, ben Cherub diye bi markadan almıştım aynısıydı. pcde kullanacaksan bir ses kartı olarak çalıştıramazsın. Irig hd2 alırsan ses kartı olarak kullanabilirsin. Dip ses ile ilgili okudukların doğru, en iyi kabloda bile dip ses oluyor ama pratik için çalınmayacak gibi değil.
Bu konuyu açtıktan sonra forumda biraz gezince cherubu keşfettim bende çakma iriglere kıyasla daha çok öneriyorlar sanırsam. Dediğim gibi ses kartı alana kadar idarelik bir şey arıyorum. Almalı mıyım sizce?

Geri