hangi elektro gitari almaliyim?

elektro gitara baslamak istiyorum cok bi bilgim yok etrafimda da anlayan kisi yok butcem de fazla degil 7-8k ya hem gitar hem amfi falan nerden alabilirim? zuhal muzige falan baktim kozmos markasi gozume carpti butceme en uygun. iyi mi sizce alinir mi? ya da ikinci el falan mi almaliyim? yardimci olur musunuz

7 -8 k hem amfi hem gitar biraz zor ya sadece amfi ya da sadece gitar alabilirsin kozmos çok kalitesiz bir marka seni gitardan daha çok soğutur en iyisi bütçeni artırmayı dene

Ancak az bütçeni doğru kullanman lazım birkac ay önce bende ilk gitarimi ve ekipmanlarimi 2.el olarak aldım hepsi gayet iyi durumda idi fiyat karşılaştırması yaptığımda yarı fiyatına halletigimi gördüm demem o ki o bütçeye 0 amfi bulman zor ya 2.el yada ses kartı ama bence gitarını 2. El almalısın kesinlikle.

elektro gitara baslamak istiyorum cok bi bilgim yok etrafimda da anlayan kisi yok butcem de fazla degil 7-8k ya hem gitar hem amfi falan nerden alabilirim? zuhal muzige falan baktim kozmos markasi gozume carpti butceme en uygun. iyi mi sizce alinir mi? ya da ikinci el falan mi almaliyim? yardimci olur musunuz
Zuhal pahalı kanka ankaradaysan tavsiye verebilirim. ilk gitarım cort du öneririm beginner gitarları güzel

Geri